Działka budowlana
Boguszewo, warmińsko-mazurskie
- 140 000 zł
- 6 262 m²
- 22,36 zł/m²
Mariusz Bolumińs...
Skontaktuj się
Działka budowlana
Boguszewo, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
23 kwietnia 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 23 kwietnia 2026
140 000 zł 6 262 m² 22,36 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 140 000 zł (22,36 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 6 262 m²
- kształt: prostokąt; długość: 237m; szerokość: 25m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda w drodze, szambo
- Źródło: biuro nieruchomości: WITT nieruchomości Ostróda, zaktualizowane: 23.04.2026
- numer ogłoszenia: WITT-GS-1749
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Boguszewo, Miłomłyn, ostródzki, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: działki zabudowane, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
6262 m² możliwości w Boguszewie! Działka z potencjałem: dom, agroturystyka lub własna enklawa.
Miejsce, które nie ograniczy Twojej wyobraźni? W Boguszewie (gmina Miłomłyn) czeka na Ciebie grunt, który łączy sielski spokój z doskonałym skomunikowaniem.
Kluczowe parametry:
Powierzchnia: 6262 m2 (prostokąt o szerokości frontu 24,5 m).
Lokalizacja: Boguszewo, przy drodze asfaltowej (wygodny dojazd przez cały rok). (...)